(3) KERASTASE NUTRITIVE OLEO-RELAX

Kerastase to profesjonalna pielęgnacja włosów. Produkty tej marki znane są na całym świecie. Ceni je wiele kobiet. Wśród kosmetyków z serii Kerastase Nutritive znajdziemy również masło do włosów. Właściwie jest to głęboko odżywiająca maska do włosów, która zawiera naturalne masło palmowe. Zajmuje dość wysokie miejsce w rankingu, ze względu na swoje działanie.

 

KERASTASE NUTRITIVE OLEO-RELAX

Kerastase Nutritive Oleo-Relax to idealne masło do włosów nieposłusznych, grubych, sztywnych. Produkt świetnie sprawdzi się u wszystkich tych osób, którym zależy na zdyscyplinowaniu włosów i odzyskaniu pełnej kontroli nad nimi. Głęboko odżywiająca maska do włosów Kerastase działa już przy pierwszym użyciu i zdecydowanie ułatwia stylizację włosów. Co odpowiada za takie działanie pomarańczowego masła do włosów od Kerastase?

Kerastase Nutritive Oleo-Relax zawiera:

 • masło palmowe (olej z palmy),
 • masło sal (olej Shorea),
 • kompleks silikonów.

Na początku warto podkreślić, że masło do włosów Kerastase Nutritive Oleo-Relax zawiera aż dwa wysokiej jakości naturalne składniki – masło palmowe i masło sal z nasion drzewa Shorea Robusta. Oba te masła roślinne świetnie sprawdzają się w pielęgnacji włosów. Stanowią bogate źródło lipidów, które wnikają do wnętrza włosów i utrzymują prawidłowe ich nawilżenie. Masła do włosów w tym kosmetyku ochraniają włosy przed czynnikami szkodliwymi.

Odżywione włosy stają się mocniejsze i bardziej błyszczące. Kerastase Oleo-Relax Masque minimalizuje skręt włosów. Sprawia, że stają się satynowo miękkie i optymalnie nawilżone. To kosmetyk przeznaczony do włosów typowo niesfornych, suchych i osłabionych. Odpowiada to specyfice oby maseł, które nadają się do włosów średnioporowatych zbliżonych do tych o niskiej porowatości. Masło do włosów pozwala zachować im zdrowie.

Maskę stosuje się bardzo prosto. Wystarczy nałożyć porcję kosmetyku na wilgotne włosy zaraz po ich umyciu. Wmasować we włosy na całej długości i pozostawić na około 5-10 minut. Tyle wystarczy, żeby maska Kerastase Nutritive zaczęła działać. Po tym czasie dokładnie spłukać. Masło do włosów najlepiej stosować z innymi kosmetykami z serii Kerastase Nutritive.

Głęboko odżywiające masło do włosów od Kerastase pachnie bardzo owocowo i pysznie. Kosmetyk ma bardziej płynną konsystencję niż większość znanych masek do włosów. To jego zdecydowana zaleta, bo na jedną aplikację zużywa się mniej produktu. To natomiast sprawia, że Kerastase Nutritive Oleo-Relax Masque o pojemności 200 ml wystarcza na dłużej. Mimo wszystko bardzo wysoka cena może odstraszać i skłaniać do szukania zamienników.

Zalety produktu:

 • dwa naturalne masła do włosów w składzie,
 • owocowy zapach i lekka konsystencja,
 • ochrona włosów przed skrętem,
 • dogłębne odżywianie i nawilżanie,
 • wygodne, plastikowe opakowanie.

Wady produktu:

 • najlepsze działanie z innymi kosmetykami z serii,
 • bardzo wysoki koszt jak na masło do włosów,
 • konieczność spłukiwania kosmetyku.